MAL213669101E3
MFR.Part #
MAL213669101E3
JLCPCB Part #
C1600081
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 100V 100uF 12.5mm 150mΩ 280mA@100Hz 5mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS