MAL213664472E3
MFR.Part #
MAL213664472E3
JLCPCB Part #
C1600369
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1.992A@100Hz 10000hrs@105℃ 10V 16mm 25mΩ 4700uF 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS