MAL213654102E3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MAL213654102E3
JLCPCB Part #
C1598784
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 10V 10mm 5mm 6000hrs@105℃ 62mΩ 700mA@100Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS