MAL213651331E3
MFR.Part #
MAL213651331E3
JLCPCB Part #
C1598086
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 12.5mm 330uF 50V 59mΩ 5mm 600mA@100Hz 7000hrs@105℃ ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS