MAL213244222E3
MFR.Part #
MAL213244222E3
JLCPCB Part #
C1605694
Package
Plugin
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 10V 15000hrs@85℃ 160mΩ@100Hz 18mm 2200uF 33mm 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS