MAL213244102E3
MFR.Part #
MAL213244102E3
JLCPCB Part #
C7297888
Package
Plugin
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 1000uF 10V 15000hrs@85℃ 15mm 280mΩ@100Hz 33mm 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS