THA800M400AA1C
MFR.Part #
THA800M400AA1C
JLCPCB Part #
C2623755
Description
-55℃~+85℃ 10mm 2.45Ω@120Hz 400V 5000hrs@85℃ 720mA@20kHz 80uF ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS