TNPU1206237KAZEN00
MFR.Part #
TNPU1206237KAZEN00
JLCPCB Part #
C3957281
Description
-55℃~+125℃ 237kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS