ERL209R1000GKEK500
MFR.Part #
ERL209R1000GKEK500
JLCPCB Part #
C3492566
Description
-65℃~+175℃ 500mW 9.1Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors