MAL212544123E3
MFR.Part #
MAL212544123E3
JLCPCB Part #
C3308253
Package
Plugin,D21xL38mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10V 12000uF 2.076A@10kHz 49mΩ@100Hz ±20% 插件,D21xL38mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS