MAL212524152E3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MAL212524152E3
JLCPCB Part #
C3308065
Package
Plugin,D10xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 1500uF 195mΩ@100Hz 492mA@10kHz 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS