RNC60H1213FRRE8
MFR.Part #
RNC60H1213FRRE8
JLCPCB Part #
C3547429
Description
-65℃~+175℃ 121kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors