MAL212517102E3
MFR.Part #
MAL212517102E3
JLCPCB Part #
C3308265
Package
Plugin,D15xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1.19A@10kHz 10000hrs@105℃ 1000uF 159mΩ@100Hz 40V ±20% 插件,D15xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS