MAL212514822E3
MFR.Part #
MAL212514822E3
JLCPCB Part #
C3308365
Package
Plugin,D18xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1.62A@10kHz 10000hrs@105℃ 10V 56mΩ@100Hz 8200uF ±20% Plugin,D18xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS