MAL212514183E3
MFR.Part #
MAL212514183E3
JLCPCB Part #
C3308012
Package
Plugin,D21xL38mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10V 18000uF 2.232A@10kHz 41mΩ@100Hz ±20% 插件,D21xL38mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS