MAL212026152E3
MFR.Part #
MAL212026152E3
JLCPCB Part #
C2167005
Package
Plugin,D15xL30mm
Description
-40℃~+125℃ 1500uF 15mm 2.89A@10kHz 25V 30mm 46mΩ 8000hrs@125℃ ±20% 插件,D15xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS