MAL211945102E3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MAL211945102E3
JLCPCB Part #
C2167032
Package
Plugin,D15xL33mm
Description
-10%~+50% -55℃~+125℃ 1000uF 15mm 16V 300mΩ@100Hz 33mm 8000hrs@125℃ 850mA@100Hz 插件,D15xL33mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS