MAL211914681E3
MFR.Part #
MAL211914681E3
JLCPCB Part #
C2166975
Package
Plugin,D12.5xL30mm
Description
-10%~+50% -55℃~+125℃ 10V 30mm 640mA@100Hz 680uF 8000hrs@125℃ 插件,D12.5xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS