MAL211035602E3
MFR.Part #
MAL211035602E3
JLCPCB Part #
C1617680
Package
Bolt,D76xL220mm
Description
-10%~+30% -40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 220mm 24mΩ@100Hz 31.8mm 350V 6000uF 76mm 螺栓,D76xL220mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS