MAL210659472E3
MFR.Part #
MAL210659472E3
JLCPCB Part #
C1614768
Package
Bolt,D50xL89.8mm
Description
-10%~+30% -40℃~+85℃ 10.1A@100Hz 100V 20000hrs@85℃ 22.2mm 22mΩ@100Hz 4700uF 50mm 89.8mm 螺栓,D50xL89.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS