MAL210618103E3
MFR.Part #
MAL210618103E3
JLCPCB Part #
C1615735
Package
Bolt,D50xL89.8mm
Description
-10%~+30% -40℃~+85℃ 10000uF 12mΩ@100Hz 17A@100Hz 20000hrs@85℃ 22.2mm 50mm 63V 89.8mm 螺栓,D50xL89.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS