MAL210618332E3
MFR.Part #
MAL210618332E3
JLCPCB Part #
C1613365
Package
Bolt,D35xL69.7mm
Description
-10%~+30% -40℃~+85℃ 12.8mm 20000hrs@85℃ 3300uF 35mm 40mΩ@100Hz 63V 69.7mm 7.2A@100Hz 螺栓,D35xL69.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS