MAL210616472E3
MFR.Part #
MAL210616472E3
JLCPCB Part #
C7297877
Package
Bolt,D35xL69.7mm
Description
-10%~+30% -40℃~+85℃ 12.8mm 25V 35mm 4700uF 5.8A@100Hz 69.7mm 70mΩ@100Hz 螺栓,D35xL69.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS