BZD27C150P-M3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZD27C150P-M3-08
JLCPCB Part #
C5604797
Package
DO-219AB(SMF)
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 138V~156V 150V 1uA@110V 300Ω 800mW DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS