MAL210412103E3
MFR.Part #
MAL210412103E3
JLCPCB Part #
C1619192
Package
Bolt,D76xL111.7mm
Description
-40℃~+105℃ 10000uF 111.7mm 16.4A@100Hz 17mΩ@100Hz 200V 31.8mm 5000hrs@105℃ 76mm ±20% 螺栓,D76xL111.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS