MAL210256471E3
MFR.Part #
MAL210256471E3
JLCPCB Part #
C1616709
Package
Bolt,D35xL86.7mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 12.8mm 271mΩ@100Hz 3.1A@100Hz 35mm 400V 470uF 86.7mm ±20% 螺栓,D35xL86.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS