MAL210252103E3
MFR.Part #
MAL210252103E3
JLCPCB Part #
C1617266
Package
Bolt,D76xL111.7mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 10000uF 111.7mm 18mΩ@100Hz 19.9A@100Hz 200V 31.8mm 76mm ±20% 螺栓,D76xL111.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS