BFC238350563
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC238350563
JLCPCB Part #
C3802270
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 550V、1.6kV 56nF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS