MAL210222152E3
MFR.Part #
MAL210222152E3
JLCPCB Part #
C1615031
Package
Bolt,D50xL88.8mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 106mΩ@100Hz 1500uF 200V 22.2mm 50mm 6.2A@100Hz 88.8mm ±20% 螺栓,D50xL88.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS