MAL210138683E3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MAL210138683E3
JLCPCB Part #
C3815682
Package
Bolt,D76xL111.7mm
Description
-40℃~+85℃ 111.7mm 15000hrs@85℃ 20A@100Hz 31.8mm 63V 68000uF 76mm 7mΩ@100Hz ±20% 螺栓,D76xL111.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS