ALF20G823EP040
MFR.Part #
ALF20G823EP040
JLCPCB Part #
C1621920
Package
Plugin,D40xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 105mm 12.63A@100Hz 17mΩ 18000hrs@85℃ 25mm 40V 40mm 82000uF ±20% 插件,D40xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS