MAL209624821E3
MFR.Part #
MAL209624821E3
JLCPCB Part #
C1621925
Package
Plugin,D40xL60mm
Description
-40℃~+85℃ 210mΩ@100Hz 22.5mm 4.7A@100Hz 40mm 420V 5000hrs@85℃ 60mm 820uF ±20% 插件,D40xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS