MAL209517391E3
MFR.Part #
MAL209517391E3
JLCPCB Part #
C1613643
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 2.9A@100Hz 22.5mm 246mΩ@100Hz 35mm 390uF 450V 50mm ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS