MAL209524821E3
MFR.Part #
MAL209524821E3
JLCPCB Part #
C1621916
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 22.5mm 4.8A@100Hz 40mm 420V 820uF 84mΩ ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS