MAL209515681E3
MFR.Part #
MAL209515681E3
JLCPCB Part #
C1616845
Package
Plugin,D35xL60mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 162mΩ@100Hz 22.5mm 350V 35mm 4A@100Hz 60mm 680uF ±20% 插件,D35xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS