MAL209437181E3
MFR.Part #
MAL209437181E3
JLCPCB Part #
C3723514
Package
Plugin,D30xL27mm
Description
-25℃~+105℃ 1.03A@120Hz 10mm 180uF 2000hrs@105℃ 27mm 30mm 450V 750mΩ@120Hz ±20% 插件,D30xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS