RNC50H1211BRB14
MFR.Part #
RNC50H1211BRB14
JLCPCB Part #
C3370339
Description
-65℃~+175℃ 1.21kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors