MAL209343561E3
MFR.Part #
MAL209343561E3
JLCPCB Part #
C1607693
Package
Plugin,D25xL42mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.11A@120Hz 2000hrs@85℃ 210mΩ@120Hz 250V 25mm 42mm 560uF ±20% 插件,D25xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS