380LQ821M160J042
MFR.Part #
380LQ821M160J042
JLCPCB Part #
C2620833
Package
Plugin,D25xL42mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 160V 2.75A@120Hz 2000hrs@85℃ 243mΩ@120Hz 25mm 42mm 820uF ±20% 插件,D25xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS