MAL205926221E3
MFR.Part #
MAL205926221E3
JLCPCB Part #
C1612198
Package
Plugin
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 220uF 30mm 400V 760mΩ 940mA@100Hz ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS