MAL205856332E3
MFR.Part #
MAL205856332E3
JLCPCB Part #
C3721087
Package
Plugin,D22xL32mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.23A@100Hz 22mm 25V 32mm 3300uF 5000hrs@105℃ 73mΩ@100Hz ±20% 插件,D22xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS