MAL205854473E3
MFR.Part #
MAL205854473E3
JLCPCB Part #
C1612336
Package
Plugin,D35xL52mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 10mm 24mΩ@100Hz 35mm 47000uF 5000hrs@105℃ 52mm 6.23A@100Hz ±20% 插件,D35xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS