MAL205738221E3
MFR.Part #
MAL205738221E3
JLCPCB Part #
C1610197
Package
Plugin,D30xL37mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5A@100Hz 10mm 12000hrs@85℃ 220uF 30mm 37mm 385V 650mΩ@100Hz ±20% 插件,D30xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS