MAL205723471E3
MFR.Part #
MAL205723471E3
JLCPCB Part #
C3723446
Package
Plugin,D25xL52mm
Description
-40℃~+85℃ 1.98A@100Hz 10mm 12000hrs@85℃ 250V 25mm 470uF 52mm ±20% 插件,D25xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS