MAL205679471E3
MFR.Part #
MAL205679471E3
JLCPCB Part #
C6586973
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 100V 10mm 12000hrs@85℃ 22mm 27mm 470uF 535mΩ@100Hz ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS