B41505A8688M002
MFR.Part #
B41505A8688M002
JLCPCB Part #
C1610281
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10mm 3.6A@100Hz 31mΩ 35mm 5000hrs@105℃ 63V 6800uF ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS