MAL205678102E3
MFR.Part #
MAL205678102E3
JLCPCB Part #
C3722387
Package
Plugin,D22xL27mm
Description
-40℃~+85℃ 1.46A@100Hz 1000uF 10mm 12000hrs@85℃ 22mm 27mm 63V ±20% 插件,D22xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS