P0805E3651BBT
MFR.Part #
P0805E3651BBT
JLCPCB Part #
C4262475
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.65kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount