ESMQ401VSN121MP25S
MFR.Part #
ESMQ401VSN121MP25S
JLCPCB Part #
C1581584
Package
Plugin,D22xL27mm
Description
-25℃~+85℃ 1.02A@120Hz 10mm 120uF 2000hrs@85℃ 22mm 27mm 400V ±20% 插件,D22xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS