B43642E2108M000
MFR.Part #
B43642E2108M000
JLCPCB Part #
C3723363
Package
Plugin,D25xL52mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 10mm 120mΩ 2.57A@100Hz 250V 25mm 3000hrs@105℃ 52mm ±20% 插件,D25xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS